Якщо останні два роки у лікарів був лише один фронт - з коронавірусною хворобою, то з 24.02.2022 медики, нажаль, працюють на два фронти.
Всі ми знаємо: "кращі часи пізнаються у порівнянні". Ось і лікарі сумують за часами, коли головною проблемою були незручні респіратори, велика кількість хворих, і загалом Covid-19.

Та не дивлячись на всі перешкоди, департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради та всі заклади охорони здоров'я міста злагоджено працюють!

На даний час лікарні повністю забезпечені всіма необхідними ліками, перев'язувальними матеріалами, продуктами харчування. Наявні ліжка для надання медичної допомоги всім, хто цього потребує. Медичні працівники працюють не дивлячись ні на що. У будь-яких умовах, у будь-який час, вони вирішують будь-які проблеми.

Наразі немає місця зневірі, ми обов'язково переможемо! Бережіть себе і близьких!
Слава Україні, Героям слава!

28 січня 2022 заробітна плата за січень поточного року всім працівникам КНП "Міська лікарня № 10" ЗМР була виплачена в повному обсязі згідно умов Постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. № 2 "Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я" з додержанням диференціації.


Адміністрація

Таїсія Ревкова працює медичною сестрою вже 35 років. Зізнається, про цю професію мріяла ще зі школи, бо завжди хотіла допомагати людям. Нині ж працює у денному стаціонару десятої міської лікарні. За день сюди приходить до тридцяти пацієнтів.

У десятій міській лікарні кажуть, мають великий колектив медичних сестер. Адже кожне відділення потребує їхньої турботи. З нагоди професійного свята медсестри десятої лікарні отримали почесну відзнаку від Вознесенівської райадмінстрації. Її вручили головній медсестрі Надії Єнікеєвій. Сама жінка зізнається, працює у медицині майже двадцять років і вже не уявляє своє життя без улюбленої справи.

З нагоди Всесвітнього дня медичної сестри почесні відзнаки отримали також колективи п’ятої і шостої міських лікарень. У Вознесенівській райадміністрації зазначають, так хотіли подякувати усім медсестрам за їхню нелегку працю, особливо в умовах пандемії коронавірусу.

Своє професійне свято медсестри відзначають на роботі. Кажуть, для них найголовніше – аби всі пацієнти були здорові.