Пропустили щеплення дитини через війну? Надолужте їх, щойно будете в безпеці!
Війна наближає хвороби до вас і вашої дитини!
Дитина відвідує садок чи школу? Зробіть їй щеплення, захистіть дитину від небезпечних хвороб! Адже в колективі інфекції та віруси поширюються значно легше.
Поліомієліт.
Кір.

Колектив КНП "Міська лікарня №10" ЗМР відзначив День єднання України. Був піднятий Державний Прапор України, працівники виконали гімн України.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила - у єдності. Разом і спільними зусиллями - до Перемоги!

В рамках проекту "Фонду Міжнародної Солідарності" (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією КНП «Міська лікарня №10» Запорізької міської ради 19.10.2022 отримало гуманітарну допомогу у вигляді наступного медичного обладнання:

  1. Кардіомонітор.
  2. Мобільний апарат ШВЛ.

22.07.2022 року представники британської благодійної організації UK-MED  за фінансовою підтримкою спонсорів провели з медичним персоналом лікарні тренінг щодо надання первинної невідкладної медичної допомоги згідно європейських рекомендацій по реанімації. В ході тренінгу «ланцюг виживання» був зроблений акцент на командний підхід при наданні невідкладної допомоги, принцип «золотої години», оцінку критичних станів, алгоритм дій при проведенні серцево-легеневої реанімації, травмах, кровотечі та інше. Тренінг був інформативним, цікавим,з відпрацюванням практичних навиків та пройшов дуже динамічно в дружній обстановці. Кожний учасник отримав в подарунок сумку з медичними виробами необхідних для надання першої невідкладної медичної допомоги.

Учасники тренінгу висловили подяку координаторам та надію на співпрацю в подальшому. Ця допомога, яка сприяє підвищення рівня знань українських медичних працівників з боку мирової спільноти дуже своєчасна, враховуючи військову агресію РФ на Україні.

 

За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність» відділення паліативної допомоги дорослим з мобільною бригадою КНП «Міська лікарня №10» ЗМР отримала допомогу у вигляді 15 одиниць функціональних ліжок КФ-2-МП-Бт з матрацами та 1380 підгузків.

Благодійна допомога фонду була надана дуже своєчасно, забезпечила модернізацію ліжкового фонду відділення на 60%, що сприяло покращенню умов перебування невиліковно хворих пацієнтів відділення.

Протягом року у відділенні проходять лікування у середньому 150 осіб, для яких дуже важлива надана допомога. Завдяки перебуванню на нових функціональних ліжках, пацієнтам покращено якість життя, підвищено комфорт перебування у відділенні, забезпечується всебічна профілактика ускладнень та підвищується ефективність реабілітаційних заходів.

Адміністрація лікарні, співробітники відділення за себе та пацієнтів відділення висловлюють щиру подяку міжнародному фонду «Відродження» та CARE Deutschland «Гуманітарна солідарність» за надану допомогу задля покращення матеріальної бази та якості лікувального процесу відділення та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

 

 

 

28 січня 2022 заробітна плата за січень поточного року всім працівникам КНП "Міська лікарня № 10" ЗМР була виплачена в повному обсязі згідно умов Постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. № 2 "Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я" з додержанням диференціації.


Адміністрація