В рамках проекту "Фонду Міжнародної Солідарності" (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією КНП «Міська лікарня №10» Запорізької міської ради 19.10.2022 отримало гуманітарну допомогу у вигляді наступного медичного обладнання:

  1. Кардіомонітор.
  2. Мобільний апарат ШВЛ.

22.07.2022 року представники британської благодійної організації UK-MED  за фінансовою підтримкою спонсорів провели з медичним персоналом лікарні тренінг щодо надання первинної невідкладної медичної допомоги згідно європейських рекомендацій по реанімації. В ході тренінгу «ланцюг виживання» був зроблений акцент на командний підхід при наданні невідкладної допомоги, принцип «золотої години», оцінку критичних станів, алгоритм дій при проведенні серцево-легеневої реанімації, травмах, кровотечі та інше. Тренінг був інформативним, цікавим,з відпрацюванням практичних навиків та пройшов дуже динамічно в дружній обстановці. Кожний учасник отримав в подарунок сумку з медичними виробами необхідних для надання першої невідкладної медичної допомоги.

Учасники тренінгу висловили подяку координаторам та надію на співпрацю в подальшому. Ця допомога, яка сприяє підвищення рівня знань українських медичних працівників з боку мирової спільноти дуже своєчасна, враховуючи військову агресію РФ на Україні.

 

За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність» відділення паліативної допомоги дорослим з мобільною бригадою КНП «Міська лікарня №10» ЗМР отримала допомогу у вигляді 15 одиниць функціональних ліжок КФ-2-МП-Бт з матрацами та 1380 підгузків.

Благодійна допомога фонду була надана дуже своєчасно, забезпечила модернізацію ліжкового фонду відділення на 60%, що сприяло покращенню умов перебування невиліковно хворих пацієнтів відділення.

Протягом року у відділенні проходять лікування у середньому 150 осіб, для яких дуже важлива надана допомога. Завдяки перебуванню на нових функціональних ліжках, пацієнтам покращено якість життя, підвищено комфорт перебування у відділенні, забезпечується всебічна профілактика ускладнень та підвищується ефективність реабілітаційних заходів.

Адміністрація лікарні, співробітники відділення за себе та пацієнтів відділення висловлюють щиру подяку міжнародному фонду «Відродження» та CARE Deutschland «Гуманітарна солідарність» за надану допомогу задля покращення матеріальної бази та якості лікувального процесу відділення та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

 

 

 

Якщо останні два роки у лікарів був лише один фронт - з коронавірусною хворобою, то з 24.02.2022 медики, нажаль, працюють на два фронти.
Всі ми знаємо: "кращі часи пізнаються у порівнянні". Ось і лікарі сумують за часами, коли головною проблемою були незручні респіратори, велика кількість хворих, і загалом Covid-19.

Та не дивлячись на всі перешкоди, департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради та всі заклади охорони здоров'я міста злагоджено працюють!

На даний час лікарні повністю забезпечені всіма необхідними ліками, перев'язувальними матеріалами, продуктами харчування. Наявні ліжка для надання медичної допомоги всім, хто цього потребує. Медичні працівники працюють не дивлячись ні на що. У будь-яких умовах, у будь-який час, вони вирішують будь-які проблеми.

Наразі немає місця зневірі, ми обов'язково переможемо! Бережіть себе і близьких!
Слава Україні, Героям слава!

28 січня 2022 заробітна плата за січень поточного року всім працівникам КНП "Міська лікарня № 10" ЗМР була виплачена в повному обсязі згідно умов Постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. № 2 "Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я" з додержанням диференціації.


Адміністрація

Таїсія Ревкова працює медичною сестрою вже 35 років. Зізнається, про цю професію мріяла ще зі школи, бо завжди хотіла допомагати людям. Нині ж працює у денному стаціонару десятої міської лікарні. За день сюди приходить до тридцяти пацієнтів.

У десятій міській лікарні кажуть, мають великий колектив медичних сестер. Адже кожне відділення потребує їхньої турботи. З нагоди професійного свята медсестри десятої лікарні отримали почесну відзнаку від Вознесенівської райадмінстрації. Її вручили головній медсестрі Надії Єнікеєвій. Сама жінка зізнається, працює у медицині майже двадцять років і вже не уявляє своє життя без улюбленої справи.

З нагоди Всесвітнього дня медичної сестри почесні відзнаки отримали також колективи п’ятої і шостої міських лікарень. У Вознесенівській райадміністрації зазначають, так хотіли подякувати усім медсестрам за їхню нелегку працю, особливо в умовах пандемії коронавірусу.

Своє професійне свято медсестри відзначають на роботі. Кажуть, для них найголовніше – аби всі пацієнти були здорові.