Кабінет ендоскопії

Тимченко
Володимир Федорович

лікар-ендоскопіст вищої категорії
Астаф’єва
Тетяна Валеріївна

медична сестра вищої категорії

Телефон: (061) 224-09-02.

При проведенні ендоскопічних досліджень 100-відсотково виключається можливість перенесення інфекції (ендоскоп ретельно очищається, дезінфікується та стерилізується). Безпека – це один з основних принципів нашої роботи.

У кабінеті виконується:

  • фіброезофагогастродуоденоскопія;
  • фіброколоноскопія.

Фіброезофагогастродуоденоскопія – методика діагностики на ендоскопічному обладнанні, що дозволяє ретельно досліджувати органи шлунково-кишкового тракту: стравохід, дванадцятипалу кишку та шлунок. Висока інформативність ФГДС і можливість одночасно з обстеженням взяти матеріал на біопсію дозволяє швидко встановлювати діагноз та призначати відповідне лікування.

Фіброколоноскопія — діагностична медична процедура, під час якої лікар-ендоскопіст оглядає і оцінює стан внутрішньої поверхні товстої кишки за допомогою спеціального зонда. Колоноскопія дає можливість візуально діагностувати такі захворювання, як виразки, поліпи, пухлини та інше, а також провести їх біопсію чи видалення.

Відмінність колоноскопії від ректороманоскопії полягає в тому, що колоноскопія дозволяє обстежити весь кишечник (120–152 см від загальної довжини), а ректороманоскопія — його дистальну частину (останні 60 см).