Хірургічний кабінет

Тимошенко
Олександр Євгенович

лікар-хірург вищої категорії

Запис на прийом
Міщенко
Олена Михайлівна

лікар-хірург першої категорії

При всіх хірургічних проблемах наші кваліфіковані фахівці надають медичну допомогу на найвищому професійному рівні. Лікарі-хірурги постійно тримають руку на пульсі світових досягнень медицини, а кращі методики впроваджують в практиці.

Метою роботи хірургічного кабінету є надання висококваліфікованої консультативної, лікувально-діагностичної допомоги пацієнтам, які звертаються в КНП «Міська лікарня №10» Запорізької міської ради.

Хірургічний кабінет володіє технічними можливостями для проведення ряду амбулаторних операцій, які виконуються протягом одного дня, включаючи обстеження пацієнта і передопераційну підготовку.

В кабінеті надається допомога пацієнтам з абсцедуючими фурункулами, карбункулами, розтин та дренування абсцесів, флегмон, гідраденітів, панариція (підшкірного, піднігтьового, сухожильного), операції при врослому нігті.

Також виконується видалення новоутворень шкіри електроножем та діатермокоагуляцією. Проводиться усунення косметичних дефектів шкіри. Виконується підготовка до планових оперативних втручань, та спостереження і лікування післяопераційних пацієнтів.

Професіоналізм і досвід наших лікарів допоможуть Вам у вирішенні проблем зі здоров'ям.